04 lut 2020

Przymierze Czerwonej Chmury – Interaktywna Gra Biznesowa

Kolejna udana rozgrywka Przymierza Czerwonej Chmury – naszej autorskiej Interaktywnej Gry Biznesowej. Tym razem nakręciliśmy krótki film, aby przekazać Wam atmosferę i emocje towarzyszące temu wydarzeniu. W drugiej części wideo silna rekomendacja naszego klienta, Pana Marka Szymczaka – Prezesa Zarządu POS Lab International.

Oto 6 powodów, dla których warto wybrać jedną z naszych Interaktywnych Gier Biznesowych:

  1. Ciekawe wzbogacenie konferencji i spotkań

Tradycyjne konferencje czy spotkania firmowe bywają nużące i brakuje im często dynamiki, tak potrzebnej do pełnego zaangażowania. Prelegentom coraz trudniej podtrzymać uwagę audytorium. Po jakimś czasie biernego słuchania wiele osób zaczyna się nudzić i sięgać do swoich smartfonów. Przy naszych grach nie ma mowy o rozpraszaniu uwagi. Każdy ma swoją rolę do odegrania, a kluczem do sukcesu jest aktywne uczestnictwo. Natomiast w podsumowaniach gier nawiązujemy bezpośrednio do Waszych realiów biznesowych i celów spotkań, aby ich główne przesłania silnie wybrzmiewały.

  1. Skuteczne wzmocnienie projektu szkoleniowego

Interaktywne Gry Biznesowe gry mogą być jednym z filarów Waszego projektu szkoleniowego. Bez względu na tematykę warsztatów rozwojowych, nadadzą im wigoru i pozytywnej energii. Szczególnie polecamy je jako inspirujące rozpoczęcie lub zakończenie cyklu szkoleń. Alternatywnie, mogą one stanowić ważny moduł w ramach 1 lub 2-dniowego warsztatu. Jak maksymalizować efektywność osobistą? Jak zdobywać, analizować i wykorzystywać informacje? Jak skutecznie realizować cele w warunkach dużej niepewności? Jak wzmacniać zaufanie i wzajemny szacunek w zespole? To tylko niektóre z wielu tematów, które poruszają nasze gry…

  1. Doskonała okazja do zintegrowania zespołu

Szukacie skutecznych sposobów na zintegrowanie zespołu, wzmocnienie komunikacji i współpracy? Czytajcie dalej! Gry Training Excellence pomagają poznać się wzajemnie i lepiej zrozumieć. Wyzwalają w uczestnikach chęć komunikowania się, negocjowania, pokonywania barier i wspólnego rozwiązywania problemów. Pokazują, że nastawienie „MY WSZYSCY” zawsze będzie miało przewagę nad podejściem „JA SAM”.

  1. Fantastyczna zabawa, która na długo pozostanie w pamięci

Dorośli uwielbiają uczyć się poprzez zabawę. Nasze gry dostarczają wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń! Wciągający scenariusz, zmienność akcji, wysokiej jakości materiały oraz narracja prowadzących sprzyjają pełnemu zaangażowaniu się w rozgrywkę. A wszystko w niezapomnianym klimacie epoki, w której odbywa się gra. Nawet nie zorientujecie się jak szybko minął czas!

  1. Super wygodna, elastyczna formuła

Chcecie w krótkim czasie uzyskać maksimum efektów? Zależy Wam, aby objąć wydarzeniem rozwojowym dużą grupę, bez dzielenia jej na podzespoły? Idealnie trafiliście! Gry Training Excellence są tak skonstruowane, że w ciągu 3-4 godzin pozwalają osiągnąć cele możliwe do zrealizowania jedynie w trakcie 2-dniowego szkolenia. Co więcej, ich mechanizm nie tylko umożliwia, ale wręcz sprzyja rozgrywkom w dużych grupach, nawet 70-osobowych.

  1. Wydarzenia „odporne” na każde warunki pogodowe

Zła pogoda może popsuć nawet najciekawsze zajęcia na świeżym powietrzu. Ponieważ nasze gry odbywają się w komfortowych salach konferencyjnych, nie straszne im zimno, czy padający deszcz. Możecie w pełni oddać się przyjemnościom rozgrywki, nie martwiąc się o aurę panującą na zewnątrz.