Klienci o nas:

Marek Szymczak
Prezes Zarządu - POS Lab International
W styczniu 2020 roku firma Training Excellence przeprowadziła dla naszego 36-osobowego zespołu Interaktywną Grę Biznesową Przymierze Czerwonej Chmury.

Celem gry było nawiązanie do kultury organizacyjnej naszej firmy w inspirujący i angażujący sposób. Pokazanie, że równolegle współistnieją dwie przestrzenie: wyników oraz wartości. Gra idealnie wpisała się w te potrzeby. Nasi pracownicy uzmysłowili sobie, że doskonałe rezultaty biznesowe można, a nawet warto osiągać nie kosztem innych, ale dzięki doskonałym relacjom z innymi, budowaniu zaufania i wzajemnego szacunku. Tylko takie wyniki są w stanie oprzeć się próbie czasu.

Przymierze Czerwonej Chmury jak w soczewce pokazało, że podejście MY RAZEM zawsze będzie miało przewagę nad myśleniem MY-ONI. Gra uświadomiła zespołowi, że szczera komunikacja, wzajemne słuchanie się i chęć rozwiązywania problemów, a nie ich roztrząsania, są kluczem do ponadprzeciętnych wyników. Pokazała, że można skutecznie realizować cele w warunkach dużej zmienności i niepewności, jeżeli tylko ludzie zechcą wymieniać się informacjami i współpracować.

Ten aspekt promowania otwartości sprawia, że poza wartością merytoryczną, gra może być doskonałym narzędziem integrującym zespół.

Na uwagę zasługuje dopracowany w szczegółach scenariusz, nagłe zwroty akcji, wysokiej jakości rekwizyty i ciekawa narracja prowadzących – to wszystko sprawiało, że zaangażowanie było stuprocentowe.

Podsumowując, z pełnym przekonaniem polecam grę Przymierze Czerwonej Chmury każdej firmie, która pragnie uzupełnić i wzmocnić tradycyjne szkolenia o wyjątkowo inspirujące narzędzie rozwoju osobistego.

Karolina Romańczuk
Współpracujemy z firmą Training Excellence od września 2018 r. Współpraca ta od samego początku przebiega wzorowo. Pan Paweł Chabros po zapoznaniu się ze specyfiką naszego przedsiębiorstwa i oczekiwaniami, jakie mamy względem planowanych szkoleń, opracował dla naszego zespołu handlowego Akademię Sprzedaży – cykl powiązanych ze sobą 2-dniowych warsztatów szkoleniowych. Tematyka szkoleń obejmowała efektywność osobistą, sprzedaż konsultacyjną, prezentacje biznesowe, negocjacje handlowe oraz budowanie relacji w zespole i z klientami.

Warsztaty zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, a umiejętności trenerskie Pana Pawła pozwoliły na pełne zaangażowanie się uczestników, co jest szczególnie trudne w warunkach bardzo zróżnicowanego pod względem charakterów zespołu.

Na uwagę zasługuje świetny kontakt, jaki trener nawiązał z grupą i autorytet, który zbudował. Przykłady wykorzystywane podczas zajęć były w pełni praktyczne i związane z naszą branżą, co umożliwia nam bezpośrednie przełożenie zdobywanej wiedzy na nasz biznes – tak w praktyce w indywidualnej pracy poszczególnych handlowców, jak i w pracy zespołowej.

Z przyjemnością będziemy kontynuować współpracę z Training Excellence w 2019 r. Podsumowując, z pełnym przekonaniem polecam Training Excellence jako godnego zaufania partnera szkoleniowego.

Przemysław Warzyński
Area Sales Manager i Key Account Manager - ABB Sp. z o.o.
Paweł jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałem okazję współpracować. Posiada bardzo dużą wiedzę merytoryczną popartą ogromnym praktycznym doświadczeniem biznesowym. Prowadzone przez Pawła szkolenia za każdym razem dostosowane są do potrzeb słuchaczy i uwzględniają zarówno przekazanie szkolonym wymaganej wiedzy teoretycznej jak również niezliczoną ilość rzeczywistych przykładów, wskazówek i ćwiczeń mających ułatwić przyswojenie wiedzy. Paweł z ogromną łatwością nawiązuje dobre relacje z grupą, z którą pracuje. Potrafi zaangażować i zachęcić do pracy każdego członka szkolonego zespołu. Z wielką chęcią wezmę udział w kolejnych organizowanych przez Pawła szkoleniach.
Robert Wysocki
Managing Director & Member of the Board - Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.
Pawel is an excellent trainer with a professional approach at each step of the process. Open minded, creative and inventive. His professionalism, business experience, competence, behavioral skills and training expertise are key factors for high productive trainings given by Pawel.
Marek Lekki
Dyrektor Zarządzający Członek Zarządu - ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o.
„Niniejszym potwierdzam, że w ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o. współpracujemy od Q1 2015 z Panem Pawłem Chabrosem, który przeprowadził dla naszego instytutu badawczego szkolenia z zakresu zarządzania projektami, sprzedaży projektów (…).
Z wielką przyjemnością stwierdzam, że Pan Paweł łączy w swojej pracy najwyższą klasę profesjonalisty (czego potwierdzeniem jest np. każdorazowe szczegółowe badanie naszych potrzeb oraz follow-up poszkoleniowy) z zapewnieniem miłej, konstruktywnej atmosfery podczas szkoleń, która otwiera uczestników na przyswajane treści, co potwierdzam na własnym przykładzie oraz po zapoznaniu się z feedbackiem, który zebrałem od naszych pracowników po szkoleniach.
Badania rynku to dość specyficzna dziedzina usług b2b, dlatego tym bardziej cieszę się, że prowadzone przez Pana Pawła ostatnie dwudniowe warsztaty sprzedażowe dla ARC poza uniwersalnymi treściami potrzebnymi naszym pracownikom w skutecznej sprzedaży odnosiły się – na przykład w postaci ćwiczeń – do produktów badawczych agencji czy sytuacji kontaktu z konkretnymi klientami ARC. W rozmowach z pracownikami na temat sprzedaży słyszę odniesienia do kluczowych elementów szkolenia, jak również widzę je w powstających ofertach ARC.
Ostatnio zastanawialiśmy się nad kolejną edycją szkolenia sprzedażowego dla naszych pracowników i mieliśmy okazję od konkurencyjnego podmiotu otrzymać próbkę takiego szkolenia. Pracownicy, którzy wcześniej mieli okazję poznać warsztat Pana Pawła i wziąć udział w tym teaserze konkurencji jednoznacznie wypowiedzieli się, że chcą, by kolejne szkolenie przeprowadził Pan Paweł.Gorąco polecam Pana Pawła Chabrosa jako trenera i coacha każdej firmie, która chce efektywnie wykorzystać swój budżet szkoleniowy.”
Ewa Wieremiejczuk
Marketing Manager - Shell Polska sp.z o.o.
W imieniu Shell Polska sp. z o.o.  zaświadczam, iż Pan Tomasz Borg współpracował z naszą firmą jako trener oraz konsultant w projekcie związanym z rozwojem umiejętności technik prezentacyjnych pracowników działu marketingu i sprzedaży.  Zarówno w trakcie przygotowania projektu, jak też prowadząc zajęcia,  Pan Tomasz dołożył wszelkich starań, aby osoby  w nich uczestniczące uzyskały praktyczną wiedzę popartą licznymi przykładami odnoszącymi się do najlepszych praktyk biznesowych. Wykazał również  podczas szkolenia autentyczne zaangażowanie, dbałość o szczegóły oraz  wprowadził dobrą atmosferę w uczestniczącej w szkoleniu grupie.  Z przekonaniem polecam współpracę z Panem Tomaszem jako solidnym partnerem w realizacji szkoleń.
Dorota Sapija
Dyrektor zarządzający - Omega Communication
Z przyjemnością potwierdzam, że Tomasz Borg prowadził szkolenie z technik prezentacji dla zespołu Omega Communication. Dwudniowy trening zrealizowany był dynamicznie i profesjonalnie, w znaczący sposób rozwijając kompetencje członków zespołu w tym obszarze.  Zarówno zakres omawianych zagadnień, jak i ćwiczenia praktyczne były dobrane z uwzględnieniem potrzeb każdej z osób. Jednocześnie konstruktywna informacja zwrotna i sposób przekazywania komentarzy motywował do indywidualnej pracy. Wysoko oceniam kompetencje trenerskie Tomasza Borga i rekomenduję współpracę z nim.
Krzysztof Baran
Menadżer ds. Marketingu - SOLIDEXPERT Sp. z o.o.
„Z Pawłem miałem przyjemność współpracować dwukrotnie podczas przygotowania i realizacji szkoleń dla SOLIDEXPERT. Współpraca przebiegała wzorowo. Ze względu na profil działalności firmy, szkolenie wymagało przygotowania dedykowanego planu szkoleń, co z powodzeniem się udało. Pawła cechuje wysoki poziom wiedzy w zakresie technik sprzedaży, negocjacji czy rozwoju osobistego. Precyzyjnie potrafi przekazać swoją wiedzę, co pozwala na szybkie nabywanie nowych umiejętności”.
Marek Szymczak
President and Owner - POS Lab International
Paweł Chabros is one of the most professional and committed training consultant I’ve ever met. I recommend his workshop programs in the field of sales, negotiation and people management. I particularly appreciate Paweł’s knowledge and approach in the area of time management and personal productivity. The training sessions conducted for my team were highly evaluated by the sales teams and by the supporting / production departments. For me personally another element is crucial: the possibility to work with a coach able to conduct trainings at the same level of professionalism for the Polish part of the team as well as in English for our colleagues from other countries.
Paweł Kwiatkowski
OEM SBC Sales Manager - Microsoft Sp. z o.o.
„Paweł Chabros prowadził dla działu OEM Microsoft szkolenie z technik prezentacji. Paweł wyróżnia się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazał otwartość i gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości, a omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń. Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników, co wynika z wysokiej ogólnej oceny szkolenia jak również pozwoli na wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennej pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pawła Chabrosa jako kompetentnego partnera w realizacji szkoleń”.
Michał Gutowski
Szef Działu Wsparcia i Rozwoju Sieci Partnerskiej - Asseco WAPRO ERP
„Zaczynając od końca – zdecydowanie polecam. Z Pawłem współpracowaliśmy wielokrotnie, podczas organizacji cyklu szkoleń dla pracowników i współpracowników Asseco WAPRO. Program edukacyjny został przygotowany pod nasze potrzeby, a kolejne etapy ściśle bazowały na wynikach poprzednich szkoleń. Wiedza, kultura, opanowanie i zaangażowanie – to zestaw cech, które gwarantują sukces nawet przy najbardziej wymagającym projekcie a w przypadku Pawła żadnej z nich nie brakuje. Podsumowując – mocna rekomendacja”.
Piotr Bogucki
Product Manager Cisco Systems - RRC Poland Sp. z o.o.
Kilkakrotnie brałem udział w szkoleniach przeprowadzonych przez Pawła Chabrosa, m.in. z zakresu negocjacji handlowych oraz prezentacji biznesowych. Za każdym razem byłem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pawła jako trenera. Z łatwością nawiązuje kontakt z grupą, potrafi zaangażować w proces uczestników i skłonić do głębokiej refleksji, a wiedzę przekazuje w ciekawy i przystępny sposób. Imponuje doświadczeniem biznesowym, którym chętnie dzieli się z grupą, a przykłady, które podaje są trafne i inspirujące. Zajęcia prowadzone przez Pawła zawsze są doskonale dostosowane do branży, jak i potrzeb oraz oczekiwań uczestników. Z pełnym przekonaniem rekomenduję jego treningi każdej firmie, której zależy na najwyższej jakości szkoleń.
Jacek Piotrowski
Wiceprezes Zarządu - Vernity Sp. z o.o.
W roku 2018 Pan Paweł Chabros (Training Excellence) przeprowadził dla naszego zespołu warsztaty/szkolenia z zakresu prezentacji biznesowych oraz sprzedaży konsultacyjnej. Oba warsztaty oceniamy bardzo wysoko, zarówno pod względem zakresu merytorycznego, jak i formy przekazu. Uczestnicy byli cały czas angażowani w proces szkoleniowy wykonując praktyczne ćwiczenia, a prowadzący wykazywał się bardzo dobrą znajomością realiów sprzedaży na rynku b2b. Zamierzamy kontynuować w kolejnym roku współpracę z Panem Pawłem Chabrosem, jednocześnie polecając Training Excellence jako wiarygodnego partnera szkoleniowego.
Paweł Panasiuk
Dyrektor Handlowy, Wiceprezes Zarządu - Innergo Systems Sp. z o.o.
Współpracujemy z firmą Training Excellence od 2017 roku w ramach Akademii Sprzedaży Innergo Systems. Projekt rozwojowy zaczął się od profesjonalnego audytu naszych kompetencji, w rezultacie którego otrzymaliśmy szkolenia świetnie dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Paweł Chabros – lider projektu ze strony Training Excellence bardzo dobrze rozumie specyfikę naszej branży. Doskonale potrafi dopasować swój styl trenerski do naszego zróżnicowanego osobowościowo zespołu. Jego przygotowanie, wiedza merytoryczna i umiejętności trenerskie są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie rekomenduję firmę Training Excellence wszystkim, którzy szukają godnego zaufania partnera szkoleniowego.
Bartłomiej Domański
Właściciel firmy - Komplus
Dziękujemy panu Pawłowi Chabrosowi z firmy Training Excellence za przeprowadzenie szkolenia dla naszych Project Managerów. Jako firma tworząca oprogramowanie na zamówienie nauczyliśmy się nowego podejścia do analizy potrzeb, celem dostarczania naszym Klientom nie tylko samych produktów, ale również wartości biznesowych korzystnych dla ich działalności. Szkolenie było przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Zdobytą wiedzę z pewnością będziemy wykorzystywać w praktyce.
Dyrektor Zarządzający - Sandvik Polska
Pan Tomasz Borg zrealizował dla naszej firmy w okresie od 2011 do 2017 r. szereg szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz umiejętności menedżerskich. Programy szkoleń zostały dopasowane do specyfiki naszej branży, co było efektem rzetelnej analizy potrzeb i dbałości o przekazywanie treści, które miały praktyczne przełożenie na sposób działania naszych pracowników.  Zajęcia były prowadzone przez Pana Tomasza w sposób umożliwiający jak najlepsze przyswojenie wiedzy, zainspirowanie oraz  motywację zespołów do działania. Szkolenia zostały dobrze ocenione przez uczestników oraz przyczyniły się do rozwoju ich kompetencji w ww. obszarach. Wiedza merytoryczna, umiejętność projektowania szkoleń,  jak i kompetencje trenerskie Pana Tomasza są godne polecenia.
Olga Palec-Furga
Head of Cargo Department - WELCOME Airport Services
Trener Tomasz – wiarygodny, zaangażowany, energetyczny. Posiada charyzmę i potrafi zarażać pozytywnym nastawieniem. Co najważniejsze, Tomek jest praktykiem biznesu i podczas każdej sesji szkoleniowej podaje wiele przykładów w życia.  Polecam bardzo do szkoleń z tematyki Obsługi Klienta oraz umiejętności miękkich dla kadry zarządzającej.